Reference

 

REFERENCE

Jestli jsme se již v minulosti obchodně setkali, budeme rádi za hodnocení naší práce.

Pana Kubíka mohu doporučit. Má přehled v realitách, výborný servis a v neposlední řadě příjemné chování.

Martin Vokurka

Byt, o kterém všichni tvrdili, že ho nikdy nedokážu prodat. Prodej nemovitosti jsem svěřil do rukou panu Martinovi Kubíkovi. V tu chvíli jsem ještě nemohl tušit, že lépe jsem zvolit opravdu nemohl. Jeho proaktivním přístupem jsem byl až mile zaskočen. Jen stručně, jeho služba je kompletní. Od úklidu a drobné rekonstrukce nemovitosti, homestagingu, videoprohlídky, propagace až k podpisu kupní smlouvy, kterou to ale stále nekončí. Svoji práci odvádí až do finálních detailů, včetně komunikace s katastrem, bankami a advokáty. Jediné co jsem musel za celou dobu udělat, bylo podepsat několik precizně připravených smluv, což mi ušetřilo nejednu vrásku a hlavně spoustu času.

Byt byl Martinem prodán za cca měsíc. Velice děkuji jemu a celému jeho týmu. Doufám, že i díky jeho práci se takto kvalitní služby v realitách stanou standardem.

Michal Lexa

Martina Kubíka, mohu doporučit, celá záležitost ohledně koupi bytu proběhla jako po másle. Celková komunikace i servis byl na 100%

Radim Skřivan

Jako realitního makléře pro prodej jakékoliv nemovitosti v Jesenici mohu jedině doporučit pana Martina Kubíka. Velice oceňujeme jeho velmi profesionální přístup a orientaci na trhu s nemovitostmi. Jeho prací i prací celého týmu jsme byli nadšeni. Je to člověk na svém místě a je vidět, že svou práci dělá rád. Celý prodej proběhl na 1 a jsme rádi, že jsme si vybrali pro spolupráci právě Vás. Přejeme Vám, mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my.

Denisa Stejskalová

Obrovská spokojenost!
Pan Kubík je vždy na telefonu a okamžitě reagoval na naše požadavky. Objekt perfektně a profesionálně připravil k prodeji. Vše nechal profesionálně nafotit a natočit na video. Jeho inzerce dávala smysl. Ještě jednou děkuji.

Dan Arslanian

Monsieur Kubik, est un agent immobilier professionnel et dynamique ayant su créer une relation de confiance avec nous. Notre acquisition s’est très bien déroulée malgré les tres importantes contraintes du COVID et la distance entre Prague et Paris. Ces points positifs nous conduisent à poursuivre avec l’agence Reality 11, bureau Jesenice en lui confiant la gestion locative de notre bien.

Joffrey Bouchet

Pan Kubík je profesionální a energický makléř, na kterého se může jak nabyvatel tak prodávající plně spolehnout. Jeho zaměstnání mu je i vášní! Kéž by bylo v každém sektoru takových lidí více. Děkujeme pane Kubík!

Andrea Prokešová

Moc děkuji panu Martinovi Kubíkovi za spolupráci při prodeji bytu. Cením si profesionálního přístupu a rychlého jednání. Řešili jsme společně, již druhou akci a vždy bylo jednání příjemné i lidské. Moc děkuji a určitě se vždy na Vás obrátím a doporučím.

Ivana Fendrychová

Pro prodej rodinného domu jsem si vybrala Martina Kubíka a udělala jsem dobře. Odborné znalosti má na jedničku, na jeho slovo se dá spolehnout, nenadálé situace řeší pohotově a s přehledem. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout jeho lidský přístup. Dům byl na trhu prezentován maximálně profesionálně, což jistě přispělo k jeho rychlému prodeji. Díky.

M. Macháčková

Cením si spolupráce s p. Martinem Kubíkem, zvláště jeho pro-klientskou orientaci a pochopení pro klientova „specifika“ ;-).

Marian Korčák

Mohu jedině doporučit pan Kubík je profesionál na svém místě. Člověk jako já, který nemá vůbec přehled v oblasti realit, vše Vám podrobně vysvětlí…detaily, náležitosti a další postup, snaží se max vyjít vstříc se vším k Vaší spokojenosti a žádné zbytečné protahování. Děkuji moc za jeho profesionální přístup a pomoc.

Josef Uhlíř

Mockrát děkuji za prodej tři nemovitostí během krátké doby. Příjemné jednání, skvělý přístup a vždy se na Vás obrátím.

Petra Pospíchalová

S panem makléřem Kubíkem jsem dlouhodobě velice spokojena. Je spolehlivý, rychlý, jedná férově, umí poradit a své práci opravdu rozumí. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Monika Kriegsmanová

Hezký den přeji, v nedávné době jsem se rozhodl pronajmout svůj byt, nejdříve jsem to zkoušel na vlastní pěst, ale nedopadlo to moc dobře. Mého inzerátu si všimla paní Kubíková, která mne kontaktovala a nabídla se, že mi s pronajmutím pomůže, pokud budu chtít. Ihned po prvním kontaktu mne komunikace s paní Kubíkovou zaujala a požádal jsem ji o pomoc. Při našem prvním setkání na mne působila velmi profesionálně a přátelsky a přislíbila, že mi zájemce na byt sežene během krátké chvíle. Věřil jsem jí a tak se taky stalo, do týdne mi byt pronajala a sehnala skvělé nájemníky. Její přístup jak ke mne, tak k práci, vzala velmi profesionálně a s plným nasazením, komunikace mezi námi nikdy nevázla a já jsem spokojen a to velmi. Velmi doporučuji paní Kubíkovou všem, kdo chcete pronajmout Vaše bydlení. Má velmi osobitý přístup, se vším pomůže, resp. vše udělá za Vás, o nic se nemusíte starat a myslím to VÁŽNĚ!!!

Honza Bárta